Styrelsen

Styrelsen ansvarar för att fastställa riktlinjer och strategier för hela Ariana FC:s verksamhet samt att övervaka organisationens arbete.
Norlla Amiri
Ordförande

norlla.amiri@arianafc.com

Mobil: 073-9968259

Taher Azizi
Vice ordförande

taher.azizi@arianafc.com

Mobil: 076-5608105

Omid Hushmand
Sportchef

omid.hushmand@arianafc.com

Mobil: 073-7313230

Saber Azizi
Kassör

saber.azizi@arianafc.com

Mobil: 073-6668544

Perdes Hushmand
Marknad / Sponsring

perdes@arianafc.com

Mobil: 070-2885173

Hamed Sarwari
Administratör

hamed.sarwari@arianafc.com

Mobil: 073-7219963

Abid Haya
Sekreterare

abid.haya@arianafc.com

Mobil: 073-7389261