Styrelsen

Styrelsen ansvarar för att fastställa riktlinjer och strategier för hela Ariana FC:s verksamhet samt att övervaka organisationens arbete.
Norlla Amiri
Ordförande

norlla.amiri@arianafc.com

Mobil: 073-9968259

Omid Hushmand
Sportchef

omid.hushmand@arianafc.com

Mobil: 073-7313230

Noor Zadran
Vice sportchef

noor.zadran@arianafc.com

Mobil:

Taher Azizi
Ledamot

taher.azizi@arianafc.com

Mobil: 076-5608105

Saber Azizi
Kassör

saber.azizi@arianafc.com

Mobil: 073-6668544

Perdes Hushmand
Marknadschef

perdes@arianafc.com

Mobil: 070-2885173

Edriss Hushmand
Ungdomsansvarig

edriss.hushmand@arianafc.com

Mobil: 072-8584049