Nu har vi 5000 följare på Facebook!


Idag nådde vi 5000  likes på vår FB-sida Ariana FC. Under klubbens korta historia har vi imponerat på Malmöfotbollens tittare. Just nu är vi populärast i Malmö efter svenska mästarna Malmö FF. Det är inte lätt att missa vår familjära kärlek och support som vi har i vår klubb.

Med er hjälp, kan vi nå ut till fler fotbollsälskare genom att ni gillar och delar vår sida!

Vi tackar hjärtligt för er support och kärlek!

GILLA & DELA SIDAN!  


Today our Facebook page for Ariana FC reached 5000  likes. During a short period of time we have as a club impressed the fans of the Malmofootball. We are one of the most popular clubs in Malmö, right after the Swedish Champions Malmö FF. It is not easy to see past our familiar love and support that exist in this club.

With your help we can reach out to more football lovers by you liking and sharing our page!

We thank you greatly for your support and and love!

LIKE & SHARE THE PAGE!